Gyengénlátóknak

Szolgáltató



Legfrissebb

Értesítjük tisztelt mosonmagyaróvári ügyfeleinket, hogy közzétettük a mosonmagyaróvári 2017. II. negyedévi hulladékszállítási naptárat.
A hulladékgazdálkodásban használható hulladékgyűjtő edényekkel kapcsolatos kárrendezésről

Fotógaléria

Lakossági fórumok


„Mosonmagyaróvári Nagytérségi települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése” (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) c. projekthez kapcsolódó
körzeti lakossági fórumok helyszínei:


Időpont: 2013. január 7. (hétfő) 17:00 óra
Helyszín: Hédervár, Fő u. 42. (Polgármesteri Hivatal)
Meghívott települések: Hédervár, Lipót, Darnózseli


Időpont: 2013. január 8. (kedd) 17:00 óra
Helyszín: Mosonmagyaróvár, Fő u. 11. (Polgármesteri Hivatal-Díszterem)
Meghívott település: Mosonmagyaróvár


Időpont: 2013. január 9. (szerda) 17:00 óra
Helyszín: Püski, Szabadság u. 1. (Faluház)
Meghívott települések: Püski, Dunaremete, Kisbodak


Időpont: 2013. január 10. (csütörtök) 17:00 óra
Helyszín: Jánossomorja, Óvári u. 1. (Balassi Bálint Művelődési Ház)
Meghívott települések: Jánossomorja, Várbalog


Időpont: 2013. január 14. (hétfő) 17:00
Helyszín: Mosonmagyaróvár, Szent István király utca 140. (Fehérló Közösségi Ház)
Meghívott település: Mosonmagyaróvár


Időpont: 2013. január 15. (kedd) 17:00 óra
Helyszín: Mosonszolnok, Fő u. 101-103. (Művelődési Ház)
Meghívott települések: Mosonszolnok, Újrónafő, Mosonudvar


Időpont: 2013. január 16. (szerda) 17:00
Helyszín: Hegyeshalom, Fő u. 134. (Polgármesteri Hivatal)
Meghívott települések: Hegyeshalom, Levél


Időpont: 2013. január 17. (csütörtök) 17:00 óra
Helyszín: Rajka, Szabadság tér 1. (Faluház)
Meghívott települések: Rajka, Bezenye


Időpont: 2013. január 21. (hétfő) 18:00 óra
Helyszín: Dunakiliti, Kossuth Lajos u. 86. (Faluház)
Meghívott települések: Dunakiliti, Feketeerdő
 

Időpont: 2013. január 22. (kedd) 17:00 óra
Helyszín: Dunasziget, Fő u. 39. (Tornaterem)
Meghívott település: Dunasziget
 

Időpont: 2013. január 23. (szerda) 17:00 óra
Helyszín: Halászi, Kossuth u. 64. (Kultúrház)
Meghívott települések: Halászi, Máriakálnok
 

Időpont: 2013. január 24. (csütörtök) 18:00 óra
Helyszín: Kimle, Vízpart u. 2. (Művelődési Ház)
Meghívott települések: Kimle, Károlyháza
 

Időpont: 2013. január 28. (hétfő) 18:00 óra
Helyszín: Ásványráró, Rákóczi u. 14. (Önkormányzat)
Meghívott település: Ásványráró
 

Időpont: 2013. január 29. (kedd) 18:00 óra
Helyszín: Lébény, Fő út 80. (Faluház)
Meghívott települések: Lébény, Mecsér
 

Időpont: 2013. január 30. (szerda) 17:00 óra
Helyszín: Csorna, Szent István tér 22. (Polgármesteri Hivatal)
Meghívott település: Csorna
 

Időpont: 2013. január 31. (csütörtök) 17:00 óra
Helyszín: Bősárkány, Petőfi u. 44. (Kultúrház)
Meghívott települések: Bősárkány, Cakóháza, Rábcakapi, Maglóca, Tárnokréti
 

Időpont: 2013. február 4. (hétfő) 18:00 óra
Helyszín: Farád, Fenyőfa u. 3. (Művelődési Ház)
Meghívott települések: Farád, Rábatamási, Jobaháza
 

Időpont: 2013. február 5. (kedd) 18:00 óra
Helyszín: Kóny, Rákóczi u. 5. (Faluház)
Meghívott település: Kóny
 

Időpont: 2013. február 6. (szerda) 18:00 óra
Helyszín: Enese, Szabadság u. 19. (Kultúrház)
Meghívott települések: Enese, Bezi
 

Időpont: 2013. február 7. (csütörtök) 18:00 óra
Helyszín: Szilsárkány, Fő u. 68. (Kultúrház)
Meghívott települések: Szilsárkány, Bogyoszló, Potyond
 

Időpont: 2013. február 11. (hétfő) 18:00 óra
Helyszín: Szil, Hunyadi tér 3. (Polgármesteri Hivatal)
Meghívott települések: Szil, Sopronnémeti, Zsebeháza, Rábapordány
 

Időpont: 2013. február 12. (kedd) 17:00 óra
Helyszín: Szany, Dózsa u. 1. (Házasságkötő terem)
Meghívott települések: Szany, Rábacsanak
 

Időpont: 2013. február 13. (szerda) 17:00 óra
Helyszín: Beled, Vásártér utca 2. (Művelődési Ház)
Meghívott települések: Beled, Rábakecöl, Vásárosfalu, Edve
 

Időpont: 2013. február 14. (csütörtök) 17:00 óra
Helyszín: Mihályi, Rába tér (Kultúrház)
Meghívott települések: Mihályi, Kisfalud, Magyarkeresztúr, Vadosfa
 

Időpont: 2013. február 18. (hétfő) 18:00 óra
Helyszín: Babót, Fő u. 47. (volt Házasságkötő terem)
Meghívott település: Babót
 

Időpont: 2013. február 19. (kedd) 18:00 óra
Helyszín: Szárföld, Fő u. 58. (Kultúrház)
Meghívott települések: Szárföld, Osli, Veszkény
 

Időpont: 2013. február 20. (szerda) 17:00 óra
Helyszín: Győrsövényház, Gárdonyi u. 6. (Közösségi Ház)
Meghívott települések: Győrsövényház, Markotabödöge, Fehértó
 

Időpont: 2013. február 21. (csütörtök) 17:00 óra
Helyszín: Bágyogszovát, Árpád u. 53. (Művelődési Ház)
Meghívott települések: Bágyogszovát, Pásztori, Bodonhely
 

Időpont: 2013. február 25. (hétfő) 18:00 óra
Helyszín: Barbacs, József A. u. 29. (Művelődési Ház)
Meghívott települések: Barbacs, Acsalag, Dör
 

Időpont: 2013. február 26. (kedd) 18:00 óra
Helyszín: Vág, Templom u. 8. (Kultúrház)
Meghívott települések: Vág, Rábasebes, Páli


A lakossági fórumokról készült képeket a galériában, és itt az oldalon megtalálja!
(A galéria folyamatosan frissül!)